Чи отримував Ситник хабар від Крючкова – розслідування ДБР

Про це повідомила речник генпрокурора Лариса Сарган на Facebook .

Від 16 квітня 2019 Держбюро розслідувань проводить досудове розслідування за фактом надання неправомірної вигоди екс-нардепом Дмитром Крючковим Директору НАБУ Артему Ситнику. Процесуальне керівництво у кримінальних провадженнях здійснюється Генеральною прокуратурою України.

“За вчинення чи невчинення в інтересах того, хто надає таку вигоду, чи в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої влади чи службового становища, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 369 КК України”, –  зазначається у повідомленні.

ДБР розслідує факт одержання директором НАБУ хабаря в особливо великому розмірі від екс-нардепа та інших невідомих осіб, з використанням наданої влади чи службового становища (за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 368 КК України).

За словами директора ДБР Романа Труби, Ситник самостійно надав матеріали в Держбюро про ймовірну причетність до здійснення правопорушення. Ці матеріали детективи отримали з власного досудового розслідування і на цій підставі у ДБР зареєстрували кримінальне провадження.

Також Центр протидії корупції інформує, також Крючков зазначив, що глава НАБУ Артем Ситник начебто отримував півмільйона доларів неправомірної вигоди.

Post Author: admin

Добавить комментарий