Лещенко розповів, де знайшов документи «чорної бухгалтерії Партії регіонів»

Про це він розповів на телеканалі ZIK.

Народний депутат Сергій Лещенко розповів про те, як та де знайшли документи з підписами Вітора Януковича, а також контракт, за яким Пол Манафорт отримав гроші від екс-президента – 750 тисяч доларів у 2009 році.

«Після того, як Манафорт і Янукович втекли з України, в офіс на Софіївську заїхали українські «айтішники», які знайшли ці документи і передали їх мені. Ці люди вже були допитані Генпрокуратурою, і достовірність документів ніхто під сумнів не ставить. Серед масиву паперів були документи з підписами Януковича, а також контракт, за яким Манафорт отримав гроші від Януковича, але не напряму, а за шахрайською схемою», – розповідає депутат.

Він додав, що Манафорт отримав кошти на американський рахунок від компанії, яка була зареєстрована на Белізі, в Карибському басейні, і рахунок цього офшору до того ж був відкритий у Киргизстані.

«За цим рахунком Манафорту було перераховано 750 тисяч доларів за певну дату у 2009 році. У цьому договорі були печатки, особисті підписи Манафорта – переказ відбувався не як консультаційні послуги, а як начебто Манафорт продав 500 комп’ютерів. Цей же платіж фігурує в «чорній бухгалтерії» Партії регіонів – саме на цю суму, і саме за цю дату», – підкреслив нардеп.

«Офіційно мене ніхто ні в чому не звинувачував, а неофіційно – Джуліані, який був дезінформований Генпрокурором Луценком, сказав в ефірі американського телеканалу, що мене звинувачують за втручання в американські вибори, і я засуджений в Україні за оприлюднення «фейкової» бухгалтерії. Безумовно, все це йому розказав Генпрокурор Луценко. Але «чорна бухгалтерія» підтверджена українською експертизою та підлеглими самого ж Луценка. Тоді як в США це підтверджено фактичними переказами, які приходили на рахунки Манафорта, за що його і засудили до 7,5 року, зокрема за ухилення від сплати податків», –стверджує Лещенко

Народний депутат Сергій Лещенко, нещодавно  побував на допиті у Генеральній прокуратурі , стверджує, що фракція БПП, планує позбавити його мандата .

Зокрема, на допит він приходив у справі «чорної бухгалтерії Партії регіонів».

Нагадаємо, що нині у Штатах підозрюють Лещенка та директора НАБУ Артема Ситника у втручанні у вибори – за оприлюднення інформації щодо «чорної бухгалтерії Партії регіонів».

Так, адвокат президента США Дональда Трампа Рудольф Джуліані назвав Лещенка  ворогом США. Сам Лещенко  спростовує  ці заяви.

Post Author: admin

Добавить комментарий