Існує кілька корисних вправ, які допоможуть зменшити живіт, де б ви не були.
Фітнес-експертка назвала вправи, які допоможуть прибрати жир на животі / фото – depositphotos.com
Багато людей не люблять те, щоб у них був живіт і звисаючі боки. Крім того, що з ними фізично незручно жити, надлишок вісцерального жиру ще й може передбачити майбутні проблеми зі здоров’ям.
Один із найкращих способів боротьби з жиром на висячому животі – підвищити рівень щоденної активності, щоб спалювати більше калорій, підтримувати метаболізм на високому рівні та почуватися чудово, заявляє фітнес-експертка Ентоні Дж. Енг у матеріалі для Eat This Not That.
За її словами, зовсім не обов’язково, щоб вправи були високоінтенсивними. Тому в матеріалі вона зібрала сім простих щоденних вправ для боротьби з жиром на животі та приведення в тонус цієї ділянки тіла.
Прогулянка
Енг рекомендує щодня ходити, оскільки це одне з найкращих занять, яке ви можете зробити для свого загального здоров’я і фізичної форми. Ходьба корисна для фізичного і психічного здоров’я, і особливо хороша для збереження талії. За словами експерта, вистачає навіть 15-20 хвилин на день.
Стрибки зі скакалкою
Це чудова вправа з низьким навантаженням, яка допоможе вам зміцнити здоров’я серцево-судинної системи і поліпшити фізичну форму. Як заявляє фітнес-експертка, стрибки не тільки допоможуть спалити калорії, а й підвищать атлетизм і силу стопи та гомілкостопа. До того ж, за її словами, можна почати з кількох хвилин скакалки щодня і незабаром збільшувати тривалість і складність вправи.
Присідання
Присідання, як повідомляється, є ідеальною вправою для нижньої частини тіла, яка опрацьовує безліч м’язів і спалює калорії, позбавляючи в’ялості на животі. Присідання з вагою тіла хороші тим, що вони досить низькоінтенсивні, і ви можете робити кілька повторень щодня.
Ноги потрібно поставити на ширині плечей, злегка розставивши носки. Після чого “сядьте” назад і розсуньте коліна в сторони. Опустіться нижче паралелі, утримуючи при цьому поперек рівним. У нижній точці потрібно відштовхнутися п’ятами і продовжувати тримати коліна нарізно.
“Ведмежа хода”
Ця вправа задіює практично всі м’язи вашого тіла одночасно, допомагаючи збільшити частоту серцевих скорочень і змусити ваше тіло працювати. Якщо ви раніше не займалися повзанням, спочатку це може здатися складним, але ви швидко наберетеся витривалості та стійкості, щоб повзати протягом більш тривалих періодів часу.
Станьте на карачки, руки під плечима, а коліна під стегнами; тримайте коліна за кілька сантиметрів над землею. Проповзіть уперед, роблячи невеличкий крок правою рукою і лівою ногою одночасно та поперемінно. Стегна при цьому, за словами експерта, потрібно тримати низько, а голову піднятою.
Тазостегнові мости
Містки зміцнюють м’язи спини, збільшуючи спалювання калорій і зберігаючи стрункість. Експертка зазначає, що вони також активізують сідничні м’язи, що може допомогти вам поліпшити поставу і полегшити проблеми зі спиною або колінами.
Для цього ляжте на підлогу, зігніть коліна і поставте ступні на підлогу. Натисніть на п’яти і стисніть сідниці, щоб підняти стегна вгору. Після чого опустіться і повторіть вправу. Головне не використовувати поперек, щоб підніматися.
“Мертвий жук”
Як ідеться в матеріалі, це одна з найкращих вправ на розвиток опорно-рухового апарату для всіх рівнів підготовки. Вона дуже проста, не потребує жодного обладнання та безпечно опрацьовує всі м’язи живота.
Ляжте на спину, піднявши руки і ноги із зігнутими колінами вгору (як у мертвого жука), притисніть поперек до землі. Тепер потрібно по черзі опускати і випрямляти одну ногу і протилежну руку (за голову).
Зворотні випади
Вони опрацьовують усю нижню частину тіла, але при цьому досить прості, щоб періодично робити по кілька повторень протягом дня.
Спочатку ви маєте зробити довгий крок назад – досить довгий, щоб коліна утворили два кути по 90 градусів у нижній точці. Опустіться у випад. Підтягніть себе вгору за допомогою передньої ноги. Спочатку можна робити звичайні випади, а потім із гантелями та штангою.
Інші новини про корисні вправи
Раніше УНІАН повідомляв, як спалювати жир, а не м’язи. Загалом тренування займає 30-45 хвилин на день, але цього буде достатньо.
Крім того, три головні вправи для позбавлення жиру на руках. Тренерка розповіла, як їх робити.
“Втрата жиру відбувається системно, тобто, коли ви втрачаєте жир, він йде з усього тіла, а не тільки з цільової області”, – пояснила тренерка.