ДТП в Одесі: пенсіонерку госпіталізували після наїзду

В Одесі сталася дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої травмувалася 85-річна жінка. Про це повідомляє поліція Одеської області.

Аварія сталася вдень 25 червня на вулиці Дмитріївській у Київському районі. За попередніми даними правоохоронців, 57-річний водій автомобіля Ford під час руху заднім ходом не помітив літню пішохідку та здійснив на неї наїзд.

Постраждалу з різними травмами госпіталізували до лікарні, де їй надають необхідну медичну допомогу.

Наразі на місці події працюють слідчі та патрульні. Правоохоронці встановлюють усі обставини аварії, а водія перевірять на стан сп’яніння. Після завершення перевірки буде надано правову оцінку події.

Джерело

Новини України