Франківські баскетболістки поступилися команді з Рівного у матчі Вищої ліги України

За інформацією: Суспільне Івано-Франківськ.

Скриншот з відео 402 каналу

Команда "Франківськ-ПНУ-2" поступилася спортсменкам "Рівне-ОСДЮСШОР" у матчі Вищої ліги України з баскетболу серед жінок. Поєдинок відбувся 10 грудня в Івано-Франківську на майданчику фізкультурно-оздоровчого комплексу, повідомляє кореспондент Суспільного.

На початку гри іванофранківки вийшли вперед і до середини чверті переважали суперниць на шість очок. Однак вже в другій половині першої чверті баскетболістки з Рівного скоротили відставання, а за пів хвилини до завершення випередили суперниць — 18:21.

До середини другої чверті підопічні Юрія Процюка зуміли зрівняти рахунок та вийти вперед. На велику перерву команди пішли за переваги франківок — 35:29.

Довго втримати перевагу в рахунку баскетболістки з Івано-Франківська не змогли. На другій хвилині третьої чверті команда з Рівного перехопила ініціативу. За дві хвилини до її завершення франківки знову зрівняли рахунок та вийшли вперед. Щоправда, в останні секунди перед перервою гості вибороли два очки — 51:53.

Остання чверть завершилася нічиєю — 76:76. Щоб визначити переможця у цій грі, провели 5-хвилинний овертайм. За його підсумками, команда з Рівного перемогла — 86:93.

Це — друга зустріч франківських та рівненських спортсменок. 9 грудня перемогли баскетболістки "Франківськ-ПНУ-2".

Після цієї гри команда "Франківськ-ПНУ-2" продовжує лідирувати в турнірній таблиці Вищої ліги, маючи в активі перемоги у п'ятьох матчах та одну поразку. На другій сходинці — баскетболістки "Рівне-ОСДЮСШОР".

Наступний матч підопічні Юрія Процюка проведуть 22 та 23 грудня в Івано-Франківську проти "КСЛ-Київ-Баскет".