Харківські спортсмени здобули “золото” на чемпіонатах світу та Європи

Світлана Самуляк та Назар Вісков стали кращими у своїх категоріях.

Світлана Самуляк стала абсолютною чемпіонкою світу U20 з важкої атлетики.

Змагання проходять з 15 по 23 листопада у мексиканському місті Ґвадалахара.

Спортсменка з Харківщини отримала три золоті медалі у ваговій категорії до 59 кг. Світлана Самуляк посіла перші місця в ривку з результатом 98 кг, у поштовху — 116 кг, в сумі двоборства — 214 кг та стала кращою серед юніорів, — повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації.

“Срібло” за сумою двоборства в цій ваговій категорії здобула спортсменка з Еквадору (207 кг), а бронзовою призеркою чемпіонату стала представниця Японії (196 кг).

Назар Вісков став чемпіоном Європи з дзюдо серед молоді. Фото: ХОВА

Також медаль вищого гатунку отримав представник Харківської області Назар Вісков на чемпіонаті Європи з дзюдо серед молоді до 23 років. Змагання проходять у німецькому Потсдамі з 17 по 19 листопада.

У складі національної збірної України Назар Вісков у перший день чемпіонату виборов золоту медаль. Спортсмен змагався у ваговій категорії до 60 кг, де у фіналі переміг іспанця Луїса Баррозо Лопеса кидком на вазарі. Усього у змаганнях взяли участь понад 300 спортсменів з 73 країн Європи.

Як писав UA-NEWS.in.ua, харків’янин став віцечемпіоном світу з пауерліфтингу. Сергій Білий поступився американському атлетові.