Хотів бути протитанкістом, але судилося штурмовиком. Боєць, який воює на Бахмутському фронті, — про перший бій і тактику

За інформацією: Суспільне Херсон.

Кулеметник 3-ї ОШБр на псевдо “Гац”, Донецька область. Кадр з відео Суспільне Донбас

За словами бійця, ситуація на Бахмутському напрямку за рік змінилася. Наводить приклад: "Вагнер" мав проблеми із артилерійською підтримкою — на відміну від регулярних військо росармії.

"У регулярних військ, які зараз перебувають на Бахмуті, дуже потужна артилерія, дуже. Її дуже багато. На той момент у "Вагнерів" такої кількості не було, і це були масовані штурми кожен день. Якщо регулярна армія пробує один-два рази на день пробитися, то "Вагнера" не зупинялися жодного разу: одна штурмова доба, друга, третя, четверта, п'ята. Закинули артилерію пішли вночі — 10 осіб, 20 осіб. У нас була ситуація, в якій на нас йшло вже і 50 осіб, а це майже рота", — порівнює військовий бої торік і нині, у 2023 році, на Бахмутському напрямку.

Війькові несуть снаряд на Бахмутському напрямку, жовтень 2023 року Фото: Олександр Магула/Суспільне

На початку служби штурмовиком отримав від побратима подарунок, який вважає оберегом.

"В мене є маленька черепашка з "кіндера", яку мені подарував побратим. Я її досі ношу. З цим другом я почав свій шлях з самого початку. Ми з ним разом прийшли і разом пройшли всю цю війну. Я, на жаль, не на всіх операціях був, а він брав участь у всьому, що відбувалося в ці місяці на Бахмутському напрямку. Тому я вважаю, подарунок від нього — особливий".

Новини України