Як Житомирщина оговтується від атаки “Шахедів”: Ситуація в Озерному. ВІДЕО

Коментує голова Житомирської ОВА Віталій Бунечко:

На ранок після удару ворожих дронів поспілкувався з журналістами телеканалу ICTV про наслідки влучання “Шахеду” у багатоквартирний будинок.

На превеликий жаль, загинула одна людина. Ще шестеро мешканців громади зазнали поранень різного ступеня важкості. Серед постраждалих – одна дитина. Вчора після обстеження в обласній дитячій лікарні її перевели для подальшого спеціалізованого лікування до столичної лікарні «Охматдит». У неї діагностовано множинні осколкові поранення, її стан стабільний, середньої важкості.

Дуже прикро, що ворожий удар застав жителів громади у 150 метрах від облаштованого комфортного укриття. Звертаюсь до усіх громадян, не нехтуйте своєю безпекою, перебувайте в укриттях під час тривоги.

Також поінформував журналістів, що вчора на місці події для допомоги населенню ми спільно з підрозділами ДСНС та представниками Товариства Червоного Хреста України оперативно розгорнули два намети для обігріву та надання першої допомоги. Рятувальники ДСНС працювали надзвичайно професійно та злагоджено. Завдяки їхнім зусиллям, основні наслідки руйнувань вдалося ліквідувати близько 12-ї години ночі.

Власники понад 100 квартир, що зазнали ушкоджень почали отримувати плівку, будівельні матеріали та допомогу у першочергових ремонтах. Треба закрити вікна, щоб квартири не зазнали додаткової шкоди через мороз. Працює комісія з подання документів до системи “Є-Відновлення” задля отримання компенсацій. Ми зробимо все необхідне, аби люди якнайшвидше отримали підтримку та змогли повернутися до своїх домівок.

Джерело

Exit mobile version