Ірпінський ліцей інноваційних технологій — у топ-5% шкіл України

Ірпінський ліцей інноваційних технологій(ІЛІТ) за результатами національногомультипредметного тесту (НМТ) 2025 року увійшов до топ-5% найкращих шкілУкраїни, посівши 302 місце серед 6 560 закладів. Дані рейтингу опублікувавосвітній портал Education.ua.

У Київській області ІЛІТ також показаввисокі результати, посівши 100 місцесеред 672 шкіл. Інші ірпінські ліцеїпосіли такі позиції: гуманітарний ліцей«Лінгвіст» (154 місце), академічний ліцейНУБіП України (182), ліцей №2 (238), ліцей №1 (289), академічний ліцей«Мрія» (340) та ліцей №3 (452).

«ІЛІТ вже кілька років посідає провідніпозиції серед шкіл України, і цей результат – підтвердження стабільновисокого рівня підготовки наших дітей. Ми доводимо, що інноваційна освіта в Ірпені може стати еталоном для інших шкіл і будемо прагнути залишатисяпопереду. Дякую нашим учням за бажання вчитися, а вчителям – за професіоналізм», — зазначиладиректорка ІЛІТу Марія Гостін.

Джерело

Новини України