Команда “Франківськ-Прикарпаття” вдруге за вихідні поступилася “Київ-Баскет”

За інформацією: Суспільне Івано-Франківськ.

Фото ілюстративне: Суспільне Івано-Франківськ

Жіночий баскетбольний клуб "Франківськ-Прикарпаття" програв у матчі проти команди "Київ-Баскет" з рахунком 59:74. Матч відбувся 19 листопада в Івано-Франківську в межах жіночої суперліги України.

Зустріч баскетболісток транслювали на YouТube-каналі Федерації баскетболу України.

Перша чверть поєдинку завершилася з рахунком 21:27 перевагою київських баскетболісток. У другій — "Франківськ-Прикарпаття" випередив суперниць на одне очко, однак у наступних двох чвертях баскетболістки команди "Київ-Баскет" знову були влучнішими. У підсумку перемогли київські баскетболістки з відривом у 15 очок.

18 листопада баскетболістки "Франківськ-Прикарпаття" також поступилися у матчі команді "Київ-Баскет" із загальним рахунком 66:77.

Як розповів у коментарі Суспільному речник жіночого баскетбольного клубу "Франківськ-Прикарпаття" Андрій Менів, у турнірній таблиці жіночої Суперліги франківська команда — на другому місці. Очолює таблицю команда "Київ-Баскет", яка виграла усі шість матчів нового сезону. Франківські баскетболістки здобули лише чотири перемоги та мають дві поразки.

За словами Андрія Меніва, наступна гра клубу "Франківськ-Прикарпаття" відбудеться 2-3 грудня у Рівному.