Майбутні психологи привітали мешканців геріатричного пансіонату

У межах благодійного марафону студенти психологічного факультету відвідали Черкаський геріатричний пансіонат Черкаської обласної ради.

Для цього провели збір коштів і продуктів для людей похилого віку. За зібрані кошти студенти придбали картини «діамантової мозаїки», продукти, солодощі і чай.

15 грудня завітали до пансіонату з подарунками та гостинцями, чим створили для мешканців закладу святкову атмосферу.

Зустріч була приємною і для майбутніх психологів, які охоче поділилися враженнями.

«Ми побачили, як тепло та з любов’ю ставляться працівники пансіонату до його мешканців. Нам було запропоновано самим провести лекцію, тренінг для людей похилого віку.  Упевнена, що в майбутньому ще не раз відвідаю заклад»,  — згадує студентка Заріна Дяченко.

«Це був важливий досвід у моєму житті — зрозуміти, чим живе такий заклад. Нас зустріли усміхнені та радісні обличчя людей похилого віку. Одразу видно, що нас раді бачити. Мені запам’ятався тренінг, який ми там проводили», — поділилася враженнями студентка Ірина Григорчук.

«Відвідування Геріатричного пансіонату стало однією з найпам’ятніших подій благодійного марафону нашого факультету. Ми були вражені теплотою та гідністю кожного його мешканця. Потішила зосередженість на індивідуальних потребах людей. Працівники пансіонату проявляють неабияку турботу та тепло, надаючи медичну допомогу, організовуючи дозвілля для підтримки соціальної активності літніх людей.

Привітали всіх із прийдешніми святами, принісши від себе не лише теплі слова, але й невеличкі подарунки. Це було великою честю і радістю дарувати святковий настрій тим, хто має особливу потребу в увазі. Сподіваємося, що наша ініціатива надихне інших долучитися до благодійності», — каже майбутня психологиня Сніжанна Лебединець.

Атаманюк Анастасія додає: «Цей досвід розширив мої уявлення про життя та його цінності.

Важливо пам’ятати про те, що люди у віці — наше минуле і наші вчителі. Важливо цінувати кожен момент та поважати тих, хто пройшов довгий життєвий шлях. Ми завжди можемо чогось навчитися від інших, особливо від тих, хто старший за нас».

«Це можливість допомогти покращити якість життя людей похилого віку. Вдячний за можливість приєднатися до цього важливого доброчинного заходу», — каже студент  Владислав Курінний.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Джерело

Новини України