Мати прикордонника з Черкащини передала побратимам сина прилади для БпЛА

Мати Сергія Шулюпенка передала для його побратимів, які проходять службу в Окремому контрольно-пропускному пункті «Київ», ретранслятор для БпЛА, а також інші запчастини до безпілотників для якісного виконання завдань військовими.

Фото: dpsu.gov.ua

Про це повідомляють у Державній прикордонній службі.

Світлана Олександрівна передала майно з побажаннями, щоб ця техніка зберігала здоров’я та життя хлопців.

Її син Сергій в 2024 році у складі зведеного загону добровільно поїхав обороняти кордони України від російських окупантів. Службову собаку, а він був кінологом, залишив вдома у батьків. До речі, він взяв собі позивний Чак, такий самий як і у його собаки.

Сергій Шулюпенко загинув в квітні 2024 року, під час виконання бойового завдання в Сумській області від ворожого 152-мм снаряду.

Фото: dpsu.gov.ua

Народився Сергій у 1999 році в невеличкому, але дружньому населеному пункті Ксаверове Черкаської області. Виховувався разом зі старшою сестрою, навчався у школі у тому ж селі, а згодом поступив до ліцею у Черкасах, де здобув професію будівельника.

У 2018 пішов на строкову службу і одразу потрапив до Державної прикордонної служби України, звідки в 2020 році демобілізувався. Але попрацювавши на різних посадах в одній із торгових мереж, зрозумів, що тягне до військової справи.

У 2021 році він підписав контракт та в подальшому пройшов навчання у Кінологічному навчальному центрі.

Фото: dpsu.gov.ua

До Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» Сергій прийшов на початку повномасштабної війни. Спочатку ніс службу по обороні Києва, потім була перша поїздка на білоруський кордон, де він провів 4 місяці. А вже потім виконання бойових завдань у Сумський області.

Собака так і залишилася вдома, як частинка пам’яті про Сергія.

Вічна слава Герою!

Джерело

Новини України