В Ірпені військові врятували підлітків, які ледь не загинули від алкоголю та холоду. Про це повідомила Людмила Першин.
У центрі Ірпеня військові випадково помітили двох підлітків, які непритомними лежали на землі. Один із них майже не мав пульсу, його тіло було крижаним, а інший перебував у дещо кращому стані, проте також не реагував.
Захисники одразу викликали швидку допомогу та до її приїзду намагалися реанімувати хлопців, закутували їх у термоковдри, щоб уникнути критичного переохолодження.
Як з’ясувалося, підлітки разом випили літр горілки, що спричинило втрату свідомості та смертельну небезпеку від переохолодження.
Термінові, важливі і перевірені повідомлення про російсько-українську війну та інші події міста та Приірпіння читайте на нашій сторінці у Facebook та у Telegram-каналі.