Ілюстративне фото: активи “Роснафти” залишаються замороженими у Німеччині (Getty Images) Автор: Іван Носальський
Уряд Німеччини продовжив до 10 березня наступного року управління активами російської компанії “Роснефть”.
Про це йдеться в заяві Міністерства економіки Німеччини, повідомляє РБК-Україна з посиланням на Reuters.
Управління активами, яке потрібно оновлювати кожні шість місяців, було продовжено незадовго до чергового терміну цього тижня.
Під контроль уряду потрапили частки “Роснефти” в НПЗ Шведт, MiRo і Bayernoil ще у вересні 2022 року після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Воно було викликане розривом відносин Європи з ключовим постачальником – Росією.
При цьому Берлін поки що не вдається до націоналізації активів, зберігаючи фактичний контроль через управління, тоді як юридична власність залишається за російською компанією.
“Роснефть” намагалася продати німецькі активи, включно з 54,17% НПЗ у Шведті, але переговори з потенційними покупцями, зокрема з Катару, поки що не принесли результатів.