За інформацією: Суспільне Вінниця.
Відділ надання адмін послуг. Фото: Суспільне Вінниця
Адміністраторка відділу надання адмін послуг Жанна Діхнярук приймає заяви від дачників на реєстрацію. Сказала, за тиждень звернулось 6 осіб.
Для того, щоб приписатись в садовий будинок його потрібно перевести в житловий. Для цього люди звертаються у виконавчий комітет", — зазначила Жанна Діхнярук.
Головні умови реєстрації
Алгоритм дій прописки у садових будинках. Фото: Суспільне Вінниця
За словами начальниці обласного БТІ Оксани Обертас, технічне обстеження будинку для зміни його призначення – із садового у житловий можуть здійснити як їхні фахівці, так і сертифіковані експерти.
"Головними умовами є дотримання будівельних норм — це наявність опалення, газового, пічного, електро. Дотримання протипожежних норм. Результатом роботи є технічний звіт, який надається заявнику з цим технічним звітом", — сказала Оксана Обертас.
Алгоритм дій прописки у садових будинках. Фото: Суспільне Вінниця
В Агрономічній сільській раді реєстрацію на території садово-дачних товариств проводять із 2020 року. Архітектор Олег Піддубний, каже із шести населених пунктів, які входять до громади найбільше дачних масивів в селах Агрономічне та Бохоники.
Чому варто реєструватися
Чому варто реєструватися, бо за словами очільника громади Сергія Сітарського – лише в такому випадку люди можуть звертатися до сільради, до прикладу, щодо благоустрою території чи асфальтування доріг. За три роки в їхній громаді, у садових будинках, які придатні для проживання зареєструвалось понад 220 осіб.
"Людина прописується, якщо він підприємець, то він буде платити податки до нас, якщо живе на території й приходить в сільську раду і в праві вимагати світла, дороги, підїзду , елементів благоустрою", — сказав Сітарський.