Російська ракета знищила під’їзд будинку у Харкові: загинули четверо людей, пошукові роботи тривають (оновлюється)

Під завалами знищеного під'їзду можуть перебувати десятеро людей.

У ніч проти 7 березня російська ракета влучила по багатоповерхівці у Київському районі Харкова. 

Близько 2:00 РФ атакувала 5-поверховий будинок на вулиці Академіка Проскури. Був повністю зруйнований один із під’їздів та пошкоджений сусідній. Під завалами могли опинитися, за офіційною інформацією, десятеро людей. Також постраждали 10-ро людей, зокрема діти.

“На цю хвилину відомо про 10 постраждалих, серед яких два хлопчики 11 та 6 років. Також серед постраждалих 17-річна дівчина. Внаслідок ворожого обстрілу відбулась руйнація під’їзду житлового пʼятиповерхового будинку та руйнування двох поверхів сусіднього будинку”, — повідомив начальник ХОВА Олег Синєгубов.

На місці влучання працюють кінологи. Фото: ДСНС

Внаслідок атаки у будинку розпочалась пожежа на площі 300 квадратних метрів. На місці працюють підрозділи Харківського та інших гарнізонів ДСНС, зокрема сапери, кінологи та психологи.

Станом на 07:50 з-під завалів будинку деблокували тіла п’ятьох загиблих людей, пошуково-рятувальна операція триває.

За даними Ігоря Терехова, це було пряме влучання балістики по будинку.

Під час розбору завалів обвалилась стіна сусіднього під’їзду. Фото: ХОВА.

У будинку зруйновані 20 квартир, також зафіксовані пошкодження сусіднього під’їзду.

Автор: Юлія Агєєва

Джерело

Новини України