За інформацією: Суспільне Вінниця.
Фото: Суспільне Вінниця
Кікбоксинг ISKA — це різновид єдиноборств, де дозволені удари ногами в корпус та в голову. На тренуванні спортсмени розминаються, роблять розтяжку, працюють над комбінаціями. Кубок України в Києві — це відбіркові змагання на наступний чемпіонат світу, який пройде у Відні.
Вінницькі спортсмени на тренуванні. Фото: Суспільне Вінниця
Три медалі на чемпіонаті світу у жовтні здобув 17-річний Артем Денисенко. Суспільному розповів, що кікбоксом займається майже 11 років. У Мюнхені здобув повний комплект нагород в абсолютній ваговій категорії.
“В Semi-контакті 2-ге місце, в К1 у мене третє місце, а в Light-контакті – перше місце. Абсолют, так, це лотерея. Але з моєю вагою — 115 кг — найчастіше таких, як я, мало, тому в цій лотереї виграю я. Суперники — 100, 90, значно менші, ніж я.
“Золото” та “срібло” — у колекції 12-річної Марії Довбні. Дівчина розповіла, що медалі — це результат тренувань.
“Подобається той адреналін перед виступом, хвилювання. Коли тренуєшся, а потім показуєш і виграєш, то видно, що тренувався не просто так. Це дуже класно”, — розповіла Марія Довбня.
Фото: Суспільне Вінниця
Дві “бронзові” медалі на чемпіонаті у Мюнхені здобув 13-річний Антон Домбровський. Хлопчик виступав у двох категоріях кікбоксу. Нині тренується тричі на тиждень,
“Semi-контакт — це до першого попадання, а Light-контакт — це 20% контакту до першого зауваження. Щоб бути успішним в кікбоксингу, треба багато займатися, мати гарні фізичні навички, силу, дихання”, — розповів Антон Домбровський.
Три “бронзи” у Мюнхені здобув 17-річний Андрій Бондар. Нині спортсмен посилено тренується, бо на Кубку України теж розраховує здобути медалі.
“Приходжу на тренування, і мені завжди цікаво щось нове дізнатися, попрацювати. Змагання — це перевірка того, чого ти навчився. Потрібно перше місце точно зайняти”, — сказав Андрій Бондар.