Президент США Дональд Трамп залишає приміщення після проведення пресконференції на своєму курорті Mar-a-Lago 18 лютого 2025 року в Палм-Біч, Флорида. Getty Images/Joe Raedle
Президент США Дональд Трамп заявив, що рівень підтримки Володимира Зеленського нібито впав до рекордно низького рівня — 4%.
Брифінг Трампа за підсумками переговорів делегацій США і Росії у Саудівській Аравії транслювало Суспільне на своєму Youtube-каналі.
"В Україні весь час триває воєнний стан, лідер цієї країни вже за популярністю впав до 4%. Міста зруйновані, вони виглядають як згарища", – сказав Трамп.
Водночас він не навів жодних джерел, які б підтверджували його заяву про падіння рейтингу Зеленського. За результатами грудневого опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС), рівень довіри до Зеленського становив 52%.
Трамп також вважає проведення виборів в Україні необхідним кроком, зазначивши, що це не вимога Росії, а «об’єктивна ситуація»:
"Це не Росія каже Україні, що треба вибори. Це об'єктивна ситуація. Подивіться, їхні міста просто зруйновані, там каменю на камені не залишилося", – заявив експрезидент США.