Вчителька з Черкас популяризує професію педагога завдяки соцмережі

Вона розриває тікток і стала популярною блогеркою. Показує реальне життя звичайного педагога і збирає мільйони переглядів та тисячі підписників. Вчителька з Черкас стала справжньою зіркою “Тіктоку”.

Це зовсім не шкодить її роботі, а, навпаки, – допомагає популяризувати професію. Про що знімає відео та як до цього ставляться колеги й батьки дітей? Про вчителя-блогера в матеріалі podrobnosti.ua

Скрін-шот відео

Штатив та телефон вчителька молодших класів Діана Сергіївна часто використовує на уроках. Знімає не лише себе, адже без атмосфери шкільних занять вчительський лайфстайл-блог неможливий. На невеликій перерві малеча обов’язково біля вчительки, аби подивитись, що ж там вийшло.

Розпочалось захоплення блогерством у 23-річної Діани Палаш із фарбування дошки. Її вчителька взялась чепурити до зустрічі зі своїм першим класом.

Ось це те найперше відео, яке я знімала, воно потрапило в рекомендації, і от власне ця дошка, люди не знали, що вона фарбується. Для них це стало відкриттям.

Відео зібрало вже понад 600 тисяч переглядів, за обліковим записом вчительки молодших класів стежать 30 тисяч підписників. На її сторінці і жарти про вчителювання, і класичні для цієї соцмережі відео з танцями.

Серед палких фанатів Діани Сергіївни – її учні. У кожного свої улюблені ролики.

Мілана, школярка:

Вона на голові стояла. Перелазила там через паркан за м’ячем.

Кароліна, школярка:

Тікток знімає, я навіть побачила її на телефоні, як вона оці квіточки чіпляла.

Єва, школярка:

Вона знімала, як учень тікає з уроку, а вчителька на сходинках це робить.

Блогінг допомагає зруйнувати застарілий образ вчителя, переконана Діана Палаш. Сучасні педагоги мають право і на хобі, і на життя поза школою, і на соцмережі. Саме це й намагається показувати на своїй сторінці.

Діана Палаш, вчителька-блогер:

Вчитель – це не ота людина, яка ввечері прийшла, сіла і плаче над зошитами, це витісняється шляхом того, що вчителі самі по-новому хочуть мислити, хочуть, щоб до них по-іншому відносились, а не так, що ти просто зобов’язаний.

Директор школи згадує, чимало батьків прагнули відправити своїх першачків саме до Діани Сергіївни. Її популярність у “Тіктоці” сприймають як додатковий спосіб популяризації професії освітянина.

Валерій Завіновський, директор Черкаської спеціалізованої школи:

Я подивився, коли у Діани Сергіївни було кілька тисяч лайків, не доходило до 10, подивився, бо було цікаво, я був приємно вражений, молодець, якісно, стильно, з дотриманням етичних моментів, з баченням моментів специфіки вчителя. Вона цікава й популярна.

Вчительський гумор, кумедні випадки зі школи чи просто цікаві події позашкілля, або ж просто відео з вручення міської премії “Вчитель року”, де Діана перемогла в номінації “Молодий учитель”. Його переглянули вже понад чотири з половиною мільйони разів.

Найпопулярніше відео, де я стаю вчителем року, коли мені ті самі хейтери писали, що я ні на що не здатна, нічого не варта, але все-таки я змогла це зробити.

Як популярний блогер, жартує дівчина, має вже і своїх хейтерів, тому до всіх публікацій з уроків за участю дітей обов’язково обмежує функцію коментування, щоб не засмучуватись самій та не псувати настрій іншим.

Діана Палаш, вчителька-блогер:

Я не хочу, щоб ішов якийсь негатив на дітей, якщо дитина раптом потрапляє в кадр, от це якась наліпка, сердечко, квіточка, як роблять мами з дітками. Або, якщо бачу, що батьки позитивно відносяться і кажуть, так, ми за, – тоді можу опублікувати.

Нині, як і всі українці, Діана Палаш мріє про час, коли зможе зняти відео з першого уроку після нашої перемоги. А до того часу планує розвиватись і як педагог, і як блогер.

Джерело

Новини України