Вінничанин представлятиме країну на молодіжному Кубку Європи з дзюдо

За інформацією: Суспільне Вінниця.

Артем виступав у ваговій категорії до 60 кілограмів. Серед 70 спортсменів здобув "бронзову" нагороду.

У столиці провів 8 поєдинків, розповідає дзюдоїст. Єдину поразку отримав у чвертьфіналі від київського спортсмена, який у підсумку став переможцем змагань, тому медаль здобував у сітці втішних сутичок.

Фото: Суспільне Вінниця"Їхав туди для себе поборотися, якісь нові можливості відкрити. Але бронзою також задоволений. Найважча була поразка. Трохи не підготувався до початку і суперник цим заволодів. Я йому й раніше програвав в дитинстві", — розповів Артем Зімін.

До турніру у Києві готувались понад 2 місяці, сказав тренер Олег Бузовський. Результатом Артема на першості країни задоволений.

Фото: Суспільне Вінниця"Ми тренувалися шість разів на тиждень. Потім зменшували навантаження, і підійшли в хорошій формі до змагань. Ми готувались на результат. Він і вагову категорію підганяв, скинув 4 кілограми", — розповів Олег Бузовський.

Артем – універсальний спортсмен, сказав тренер. Окрім дзюдо, борець виступає на змаганнях із самбо, універсального бою та сумо. На всеукраїнському рівні, “бронза” – це його перша медаль із дзюдо.

Єдиноборствами займається 12 років, найбільша мрія – стати чемпіоном світу із самбо, зазначає Артем. А поки – хоче підняти український прапор на п’єдесталі у Чехії.