Україна повернула з ТОТ ще чотирьох дітей

На підконтрольну уряду України територію повернулися ще 9 дітей, 27 вересня 2024 року. Дмитро Лубінець/Telegram

Україні у рамках ініціативи Bring Kids Back UA вдалося повернути з тимчасово окупованих Росією територій ще чотирьох дітей.

Про це повідомив голова Офісу президента України Андрій Єрмак.

За його словами, кожна врятована дитина пережила власну історію спротиву:

  • 17-річний хлопець відкрито протистояв русифікації, "демонструючи незламну відданість Україні попри загрозу життю".
  • 15-річним двійнятам завдяки "мужності та стійкості дідуся вдалось уникнути примусового навчання в російських школах, просочених пропагандою".
  • Над 10-річним хлопчиком, який втратив батьків під час обстрілу, нависла загроза опинитися в дитячому будинку, проте його бабусі вдалось врятувати онука.

"Кожна таке повернення — це відновлення справедливості та повернення надії. Ми не зупинимося, доки кожна українська дитина не опиниться в безпеці", — написав Єрмак.

6 лютого у межах ініціативи Bring Kids Back Україна повернула з тимчасово окупованого Криму вісім дітей.

Джерело

Новини України