Експерт вважає, що, ймовірно, вирішити проблему дуже легко, і для цього не знадобляться дорогі добрива.
Щоб спатифілум цвів, йому потрібна оптимальна кількість світла і вологи / фото ua.depositphotos.com
Якщо ваш спатифілум, відомий ще як жіноче щастя, не цвіте, можливо, вирішити проблему значно легше, ніж ви думаєте. Для цього не потрібні дорогі добрива, а достатньо знайти для цієї рослини “правильне” місце в домі, пише Express.
“Більшість людей припускаються однієї простої помилки, через яку їхній спатифілум не цвіте, і виправити її простіше, ніж ви думаєте”, – наголосив флорист із понад 25-річним стажем Девід Деніер.
За його словами, основна помилка садівників-любителів, які вирощують жіноче щастя, полягає в тому, що вони розміщують вазон у неправильно освітленому місці. Він стверджує, що занадто багато прямих сонячних променів обпалить листя, а коли занадто мало – рослина не цвістиме.
“Якщо ваша мирна лілія має листя і не цвіте, їй, ймовірно, потрібне яскравіше світло”, – наголосив він.
Читайте також:
Майже 100-річне “пророцтво” Айзека Азімова може ось-ось справдитися: що він “передбачав”
Цей метод врятує ваші орхідеї: садівниця підказала незвичайне рішення
Один день у Вегасі: мільярдер Баффет розкрив момент, коли передбачив своє багатство
Деніер каже, що найкраще місце для спатифілуму – біля вікна, що виходить на схід. У такому разі сонячне світло буде доволі яскравим і водночас не палитиме так, як це може бути на південній стороні.
Ще одна поширена помилка при вирощуванні жіночого щастя – що рослина не має належного рівня вологості.
“Спатифілум – це тропічна рослина, а це означає, що сухе повітря може заважати йому. Я завжди рекомендую регулярно обприскувати його або тримати у природно вологих приміщеннях, таких як ванна кімната чи кухня”, – розповів експерт.
При поливі, за його словами, ключовим моментом є збалансованість. Перезволоження так само шкідливе, як і недостатній полив.
“Найкраще правило – зачекати, доки верхній дюйм ґрунту стане сухим, а потім ретельно полити. Якщо листя опускається, це означає, що ваша рослина говорить вам, що вона відчуває спрагу”, – зазначив флорист.
Раніше УНІАН розповідав, як поливати орхідею, щоб квіти були цілий рік. Жінка запитала у соцмережах, як найкраще поливати орхідею, адже догляд за цією рослиною непростий. Більшість користувачів-любителів кімнатних рослин відповіли, що найкращий спосіб – це занурення горщика з рослиною у воду.
Після занурення експерти радять ставити орхідею на піддон із галькою – це покращить циркуляцію повітря та запобігатиме застою води.