
Федерація UPC (Ukrainian Powerlifting Committee – Комітет пауерліфтингу України) запрошує спортсменів та глядачів долучитися до масштабної спортивної події – міжнародного мультиспортивного фестивалю B.E.S.T. 2026 (BUKOVEL ELITE SPORTS TROPHY), який відбудеться 29–31 травня у Буковелі.
Важлива новина.
Реєстрацію учасників офіційно продовжено до 10 травня (12:00).
Тож усі, хто планував, але вагався – ще мають шанс подати заявку.
Офіційний сайт фестивалю: https://best-trophy.com/
Посилання на реєстрацію: https://www.upc.com.ua/?page_id=124
Вхід для глядачів – безкоштовний.
Що це за фестиваль і чому він унікальний?
B.E.S.T. 2026 – це не просто змагання, а найбільший мультиспортивний фестиваль нового формату в Україні, який об’єднує:
- професійних спортсменів світового рівня;
- українських чемпіонів;
- аматорів;
- військових та ветеранів;
- представників спортивної індустрії та медіа.
Подібних за масштабом і концепцією заходів в Україні ще не проводилося.
На фестивалі B.E.S.T. 2026 відбудуться масштабні змагання з пауерліфтингу, стронгмену, Firefighter Challenge, фітнесу та інших силових і функціональних дисциплін, а також різноманітні активності для учасників і глядачів – від професійних стартів до аматорських форматів, що об’єднають спортсменів, ветеранів і всіх поціновувачів спорту.
Особливе місце в програмі B.E.S.T. займає пауерліфтинг. У межах фестивалю глядачі побачать змагання з: пауерліфтингу, двоборства push–pull, присідань зі штангою, жиму лежачи, станової тяги, підйому штанги на біцепс, багатоповторного (екстремального) жиму лежачи.

Соціальна місія: спорт для ветеранів.
Окремий акцент фестивалю — підтримка ветеранів війни та військовослужбовців.
У межах заходу передбачені:
- спеціальні категорії для ветеранів
- адаптивний спорт
- інтеграційні формати участі
Хто стоїть за розвитком силового спорту?
Змагання з пауерліфтингу в межах фестивалю проходять за підтримки Федерації UPC (Комітету пауерліфтингу України). Це одна з провідних організацій у сфері силових видів спорту, яка: проводить національні чемпіонати та кубки; розвиває масовий та професійний пауерліфтинг.
Підтримка з Черкащини.
Важливо, що до реалізації фестивалю долучена і Черкащина. Фінансову підтримку заходу забезпечує Душейко Григорій Петрович – віце-президент Федерації UPC, Почесний президент спортивного клубу «Черкаські богатирі» та меценат, який системно підтримує розвиток спорту в Україні
Черкаські богатирі представлять область.
На фестивалі виступить і команда «Черкаські богатирі» — 5 спортсменів, які представлятимуть Черкаську область на всеукраїнському та міжнародному рівні. Спортсмени щиро дякують Почесному президенту спортивного клубу «Черкаські богатирі» Григорію Петровичу Душейку за підтримку та можливість не лише продемонструвати спортивні результати, а й гідно представити Черкащину.
Де проходитиме фестиваль.
Локація – одна з найвідоміших в Україні: Оглядове колесо в Буковелі (45 м – найвище в Україні) територія біля Озера Молодості.
Поєднання гірської природи, сучасної інфраструктури та спорту створює унікальну атмосферу для учасників і глядачів.
Чому варто звернути увагу
- це подія європейського рівня в Україні
- участь можуть взяти як професіонали, так і аматори
- безкоштовний вхід для глядачів
- сильний соціальний компонент
- представництво Черкаської області
Якщо ви ще не зареєструвалися – саме час діяти до 10 травня.
Якщо не виступаєте – приїжджайте підтримати український спорт.
B.E.S.T. 2026 – це більше, ніж змагання. Це про силу, єдність і майбутнє українського спорту.
*реклама
