Плавець з Кривого Рогу Лев Бабаков здобув чотири нагороди на змаганнях у Німеччині

Спортсмен з Кривого Рогу Лев Бабаков посів призові місця на змаганнях з плавання в Німеччині. Він здобув чотири нагороди.

Про це йдеться на сторінці Дитячо-юнацької спортивної школи №2.

Спортсмен здобув перше місце на дистанції 50 метрів брасом, два "срібла" у номінації 100 метрів на спині та 40 метрів вільним стилем. А також "бронзу" за 100 метрів вільним стилем.

Тренерка спортсмена Лілія Біла.

Змагання з плавання серед спринтерів відбулись 18 листопада 2023 року в місті Берліні.

Що відомо про спортсмена Лева Бабакова

Лев Бабаков з Кривого Рогу виборов чотири медалі міжнародного Кубка з плавання, який відбувся у місті Людвігсфельде, що в Німеччині.

У вересні 2022 року Лев Бабаков здобув "золото" й три "срібла" міжнародного Кубка майстрів з плавання у Німеччині. А також завоював золоту та срібну медалі на Міжнародному фестивалі з плавання DES BSY 92, який проходив у Берліні.