
Вчора, 21 червня, близько 16:35 на бульварі Шевченка сталася дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої постраждали двоє пішоходів.
Про це повідомили у пресслужбі поліції Черкаської області.
Водій автомобіля «Nissan Leaf» проявив неуважність і скоїв наїзд на 20-річного чоловіка та 19-річну дівчину, які переходили дорогу нерегульованим пішохідним переходом.
Обох постраждалих госпіталізували до лікарні. За фактом ДТП слідчі Черкаського районного управління поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України. Наразі триває досудове розслідування.
