
У Черкасах протягом двох днів рятувальники надали допомогу трьом людям, які опинилися в небезпеці під час купання.
Про це повідомили у пресслужбі Черкаської міської ради.
22 червня на пляжі «Митницький» почала тонути 8-річна дівчинка. Рятувальники оперативно витягли дитину з води та передали матері.
Наступного дня за межами цього ж пляжу допомоги потребували 10-річна дівчинка та її мати, яка кинулася рятувати доньку. Обох вдалося врятувати.
Фахівці закликають жителів і гостей міста відпочивати лише на офіційних пляжах, де працюють рятувальні пости, та не залишати дітей без нагляду біля води.
