Стрілянина в Києві: 11-річна дитина в лікарні з пораненням, батьки загинули

Справу кваліфікували як теракт.

Стрілянину та захоплення заручників у Києві кваліфікували як теракт / фото УНІАН, Вʼячеслав Ратинський

Внаслідок стрілянини у Голосіївському районі Києва загинуло подружжя. Їхня дитина перебуває в лікарні з пораненнями. 

Про це інформує генпрокурор Руслан Кравченко. Зазначається, що чоловік загинув від отриманих поранень на місці. Жінка померла в лікарні. 

“Їхній син 2015 року народження із вогнепальним пораненням перебуває у дитячому медичному закладі, де йому надається необхідна допомога”, – йдеться в повідомленні.

Справу кваліфікували як теракт. Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 258 Кримінального кодексу України.

У Службі безпеки України розповіли, що злочин вчинив чоловік 1968 року народження, озброєний зареєстрованою вогнепальною зброєю.

“Від його дій загинуло уже 6 осіб, ще 7 людей, за попередніми даними, госпіталізовані із пораненнями і травмами різного ступеню”, – сказано в заяві. 

Теракт у Києві 

Ввечері в суботу, 18 квітня, чоловік відкрив вогонь по перехожих у Голосіївському районі Києва. Згодом він зайшов до одного зі столичних супермаркетів, де взяв людей у заручники. 

На місце події були направлені спецпризначенці. У ЗМІ пишуть, що переговори зі злочинцем тривали близько 40 хвилин. Зрештою, стрільця ліквідували. 

Президент України Володимир Зеленський заявив, що в минулому нападник вже притягався до кримінальної відповідальності. За його словами, є кілька версій того, що сталося – однак деталей глава держави не розкрив. 

Джерело

Новини України